W Zakopanem powstanie Witkac Residence by Aries. W condo   INWESTYCJE

Platan Hotels&Resort planuje otworzyć swój drugi, po hotelu Aries, obiekt w Zakopanem w pobliżu Krupówek. Apartamenty oferowane są w systemie condo z podziałem przychodów w systemie 50/50, lub bez umowy operatorskiej do własnego użytku.

Obiekt o pięciogwiazdkowym standardzie powstanie przy ulicy Partyzantów na wzgórzu Wilcznik. Zaoferuje 78 apartamentów od 32 do 76 metrów z aneksami kuchennymi. Właściciele, którzy zdecydują się na zawarcie umowy operatorskiej mają otrzymywać kwartalne wynagrodzenie czyli czynsz stanowiący proporcjonalny udział
w 50 proc. przychodów obiektu pomniejszonych o fundusz remontowy. Operator pokrywa wszelkie koszty prowadzenia działalności, natomiast po stronie właściciela są ponadto koszty: podatku od nieruchomości, opłata za użytkowanie wieczyste i ubezpieczenie.

Na terenie obiektu będą znajdowały się: strefa wellness z jacuzzi i saunami, lobby bar, kawiarnia i narciarnią, a także "kreatywna przestrzeń do pracy cichej, która umożliwi pracę zdalną w hotelu".

Operatorem apartamentów inwestycyjnych w Zakopanem będzie firma Platan Hotels&Resorts, zarządzająca także hotelami Aries w Wiśle i Zakopanem i posiadająca rozpoczęte inwestycje condo: Aries Residence w Szczyrku, Bukowinie Tatrzańskiej i Krynicy Zdroju.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *