Salesianer Partnerem Złotym HIT 2022   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma Salesianer Miettex, rynkowy lider w zakresie komplekspowego zaopatrzenia hoteli w tekstylia, została Partnerem Złotym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2022. To największe w Polsce i CEE forum poświęcone inwestycjom w hotelarstwie, odbędzie się w tym roku 23 maja w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Salesianer Miettex jest obecny w Polsce od 2015 roku. W tym czasie zbudowano znaczną bazę klientów w obszarze wynajmu tekstyliów. Jego kluczową działalnością jest kompleksowe zaopatrzenie w tekstylia hoteli, a przemysłu w odzież. Uzupełnieniem oferty są tekstylia do pomieszczeń czystych, higiena łazienkowa, a także maty reklamowe i czyszczące.

Hotel Investment Trends Poland & CEE to organizowane przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie rokrocznie stanowi platformę gromadzącą czołowych inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, deweloperów, funduszy inwestycyjnych i banków, a także architektów, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski i zagranicy.

Konferencji towarzyszyć będzie tradycyjnie wieczorna gala podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku. 

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *