Hampton by Hilton Old Town Gdańsk z Hilton Award of Excellence

Sieć Hilton uhonorowała hotel Hampton by Hilton Gdańsk Old Town nagrodą Hilton Award of Excellence. Stanowi ono jedno z trzech rocznych wyróżnień sieci zaraz obok Connie Award oraz Conrad Achievement Award.

Mariusz Kubala i Wojciech Popis

Hilton Award of Excellence wyróżnia jedynie 5 proc. obiektów Hampton by Hilton, które dostarczają doskonałej jakości produkt i usługi, poparte uznaniem w oczach gości, a dodatkowo aktywnie realizują działania w ramach polityki odpowiedzialności społecznej sieci. Nagrodzone hotele stanowią najlepsze przykłady hotelarstwa na światowym poziomie i konsekwentnie realizują wizję założyciela sieci Hilton - Conrada Hiltona: to fill the earth with the light and warmth of hospitality.

- Otrzymana z rąk sieci Hilton nagroda stanowi dla nas najwyższej rangi uznanie, tym bardziej, że obiekt jest na rynku niespełna 4 lata i jest pierwszym w portfolio VHM Hotel Management – mówi Wojciech Popis, wiceprezes zarządu VHM Hotel Management. - Dzięki takim wyróżnieniom wiemy, że przyjęta przez nas strategia zarządzania w hotelarstwie jest właściwa i może śmiało wyznaczać standardy i kierunki rozwoju dla pozostałych obiektów. Co więcej, sukcesy jakie odnoszą nasze hotele wpływają również na umocnienie wizerunku VHM Hotel Management jako profesjonalisty w zarządzaniu takimi obiektami. 
 
Mariusz Kubala, członek zarządu Satoria Group: - To wielki zaszczyt, że spośród wielu wspaniałych hoteli w regionie EMEA, to właśnie zarządzany przez nas Hampton został nagrodzony. Obiekt powierzony w odpowiednie ręce szybko stał się liderem na rynku co nie pozostało niezauważone przez sieć – i to jest wielki ukłon w stronę całego zespołu Hampton by Hilton Gdańsk Old Town, który tego dokonał. Stworzenie przyjaznego środowiska pracy z możliwością rozwoju pracowników procentuje dzisiaj wielkim zaangażowaniem naszych zespołów na każdym szczeblu zatrudnienia.
 
Daniel Danielewicz, dyrektor generalny hotelu: - Dziękuję całemu mojemu zespołowi i jestem im wdzięczny ponieważ nagroda, którą otrzymaliśmy, to ocena ich codziennej pracy wyrażana w ankietach wypełnianych przez naszych gości.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *