IHG wychodzi z Rosji   SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Sieć IHG wstrzymuje wszystkie operacje w Rosji z powodu zachodnich sankcji i rosnących wyzwań związanych z prowadzeniem tam interesów po inwazji na Ukrainę. To kolejna, po grupach Marriott i Hyat międzynarodowa sieć hotelarska, która zdecydowała się zawiesić działalność w Rosji.

IHG, będące właścicielem m.in. marek Holiday Inn, Crowne Plaza, Regent, czy Hualuxe, już wcześniej wstrzymał nowe inwestycje i działalność rozwojową w Rosji i zamknął swoje biuro w Moskwie.

Jak poinformowała sieć: "Obecnie jesteśmy w trakcie wygaszania wszelkich operacji w Rosji zgodnie z ewoluującymi systemami sankcji w Wielkiej Brytanii, USA i UE oraz bieżącymi i rosnącymi wyzwaniami związanymi z prowadzeniem tam działań. Robiąc to, nadal koncentrujemy się na wspieraniu naszych zespołów w Rosji i na Ukrainie, zgodnie z naszym zobowiązaniem do dbania o naszych ludzi i społeczności, w których działamy".

Obecnie rezerwacji poprzez stronę IHG dokonać można tylko w jednym hotelu grupy w Rosji, Holiday Inn Moscow - Sokolniki.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *