We Wrocławiu otwarto flagowy BaseCamp z 775 pokojami   OTWARCIA

Z początkiem lipca pierwszych gości przyjął BaseCamp we Wrocławiu z 775 pokojami, w tym 569 przeznaczonymi na prywatny dom studencki oraz 206 apartamentami wynajmowanymi w modelu short-stay. To flagowy obiekt sieci BaseCamp w Polsce.

Obiekt mieści się w zrewitalizowanej, zabytkowej Starej Piekarni z 1866 r. rozbudowanej o nową część. Posiada przestrzenie coworkingowe, eventowe, własne butikowe kino, playroom, strefę rozrywki oraz samoobsługową pralnię Pay Per Wash. BaseCamp posiada w Polsce już dwa obiekty w Łodzi oraz jeden w Katowicach. Planowane są kolejne w Warszawie i innych największych miastach. Dyrektorem generalnym wrocławskiego obiektu jest Adam Żygadło, wcześniej dyrektor kompleksu Satoria Group na Mokotowie składającego się z Best Western Portos, o3 Hotelu i Start Aramis.

W maju tego roku firma Xior Student Housing kupiła portfolio BaseCamp za 939 mln euro. W efekcie dokonanego połączenia dwóch europejskich liderów rynku, powstała największa w Europie kontynentalnej platforma mieszkań dla studentów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *