Jakub Bączykowski dyrektorem zarządzającym Triverna.pl    PERSONALIA

Jakub Bączykowski, były szef Travelist i Booking na Polskę, a ostatnio szef rozwoju biznesu Nocowanie.pl, został dyrektorem zarządzającym portalu Triverna.pl.

Triverna to działająca od 2014 r. platforma rezerwacyjna oferująca pobyty w hotelach i apartamentach w Polsce i zagranicą. Spółka ma w 100 proc. polski kapitał i wraz z touroperatorem Nekera specjalizującym się w pakietach wakacyjnych, tworzy jedną grupę turystyczną. – Ta decyzja to kolejny etap świadomie realizowanej strategii stałego rozwoju i zwiększania udziałów w perspektywicznym polskim rynku segmentu travel. Jestem pewien, że Jakub z sukcesem pokieruje wciąż powiększającym się zespołem naszej spółki mówi Dawid Dusza, prezes Triverna.pl.

Jakub Bączykowski rozpoczynał karierę w hotelarstwie na stanowiskach sprzedażowych w sieci Starwood Hotels and Resorts. Następnie brał udział w otwarciu polskiego oddziału Booking.com, gdzie pełnił funkcję senior account managera i szefa na Polskę. Po czterech latach dołączył do serwisu Groupon i wraz ze swoim 40-osobowym zespołem rozwinął obszar Travel. W latach 2013-2019 był kolejno szefem sprzedaży, general managerem na Polskę i general managerem na Europę Środkowo-Wschodnią serwisu rezerwacyjnego Travelist. W ostatnich latach w ramach swojej działalności consultingowej był zaangażowany w rozwój serwisu Slowhop oraz grupy hoteli Górskie Resorty, a od początku tego roku był szefem rozwoju biznesu platformy Nocowanie.pl z Grupy wp.pl. – W branży turystycznej, zarówno krajowej, jak i zagranicznej, działam już ponad 20 lat. Cieszę się, że w okresie pełnym wyzwań i niepewności, gdy turystyka krajowa potrzebuje jeszcze więcej wsparcia, dołączam do zespołu Triverna.pl. Przed nami pracowite miesiące w mocnym zespole – zapowiada Jakub Bączykowski.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

3 komentarze do “Jakub Bączykowski dyrektorem zarządzającym Triverna.pl 

  1. „a od początku tego roku był szefem rozwoju biznesu platformy Nocowanie.pl z Grupy wp.pl.” – przez 1/2-ce?😂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *