Grand Opening B&B Poznań Old Town z prezydentem miasta   OTWARCIA

W towarzystwie ponad setki zaproszonych gości, w tym prezydenta Poznania Jacka Jaśkiewicza, sieć B&B Hotels świętowała otwarcie hotelu B&B Poznań Old Town – swojego największego jak dotąd obiektu w Polsce ze 156 pokojami.

Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska

Chociaż hotel B&B Poznań Old Town przyjmuje gości już od czerwca tego roku, to jego oficjalne otwarcie miało miejsce 29 września. W uroczystości, poza prezydentem miasta,  – udział wzięli m.in. wicemarszałek województwa wielkopolskiego, Wojciech Jankowiak, i starosta poznański, Jan Grabkowski. Część oficjalną wieczoru zainaugurowała Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska, dziękując inwestorowi i wykonawcy hotelu –spółce Utranet, architektom wnętrz – firmie Tremend, autorom grafik i dostawcom wyposażenia. Po Beatrice Bouchet na scenie pojawił się Jacek Jaśkowiak, dziękując B&B Hotels Polska za zaufanie dla Poznania i podjęcie trudnego wyzwania, jakim była adaptacja i wykorzystanie istniejącego budynku przy pl. Wolności w ścisłym centrum miasta. Poznań określany jest miastem doznań – i na ich brak goście nie mogli narzekać. Sieć B&B Hotels zapewniła uczestnikom wieczoru atrakcje zarówno dla ciała, jak i dla ducha w postaci występu grającej na elektrycznych skrzypcach Katarzyny Szubert.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *