Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju bez dzieci   INWESTYCJE

Od 8 stycznia Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju zmienia formułę i będzie gościł tylko osoby od 12. roku życia. Dwa pozostałe hotele sieci, na Mazurach i w Polanicy-Zdroju, działać będą bez zmian.

Hotel w Krynicy-Zdroju z 59 pokojami jest najmniejszym z trzech hoteli sieci (w Polanicy-Zdroju ma 85 pokoi, a na Mazurach 88). Dysponuje, oprócz Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris, m.in. basenem, sauną fińską, łaźnią parową, jacuzzi zewnętrznym i wewnętrznym, siłownią i salą gimnastyczną, a także  restauracjami Szósty Zmysł i Thai Time oraz salą konferencyjną na 100 osób.

„Dzięki ofercie hotelu skierowanej do osób 12+, idealne warunki do wypoczynku znajdą tu nie tylko single czy pary marzące o romantycznych chwilach we dwoje, ale też rodzice pragnący skorzystać z wypoczynku bez swoich najmłodszych pociech. Formuła promująca na świecie tak zwane strefy child-free zone jako alternatywę dla gości poszukujących miejsc kameralnych, zapewniających wysoki komfort wypoczywania jest obecnie coraz bardziej pożądana” – informuje hotel na swojej stronie. „Zmiana formuły krynickiego Hotelu SPA nie dotyczy dwóch pozostałych Hoteli SPA Dr Irena Eris – w Polanicy-Zdroju i na Wzgórzach Dylewskich, które oferują najlepsze warunki na pobyty rodzinne przez cały rok".

W Krynicy-Zdroju w formule child-free działa już hotel Prezydent, a w Polsce m.in. Leda SPA w Kołobrzegu i Manor House SPA w Chlewiskach na Mazowszu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *