Awanse w hotelu Regent Warszawa   PERSONALIA

Siedem osób awansowało  w warszawskim hotelu Regent, który ma teraz m.in. nowego zastępcę dyrektora generalnego, kierownika sprzedaży i marketingu oraz kierownika ds. zarządzania przychodami. Hotel zarządzany jest przez Polski Holding Hotelowy.

Bartosz Sroka, który został zastępcą dyrektora hotelu Regent, z grupą PHH związany jest od 2017 r., gdy zaczynał jako kierownik recepcji w Courtyard by Marriott Airport Warszawa, a z branżą hotelarską od 1999 r., zdobywając doświadczenie w takich hotelach jak: Gromada, Sobieski i Golden Tulip.

Patrycja Kaczmarek – nowa kierownik ds. sprzedaży i marketingu, związana jest z hotelem Regent od jego otwarcia w 2002 r. jeszcze pod marką Hyatt Regency, pod którą działał przez 12 lat. Doświadczenie zdobywała w działach F&B, księgowość, marketing, sprzedaż, social media, centrum fitness.

Edgar Eychler – nowy revenue manager, w branży hotelarskiej jest od 2016 r. Pracował w recepcji warszawskich hoteli Radisson Sobieski i Hilton, a w 2019 r. trafił do Hamptona by Hilton Airport Warszawa, należącego do PHH, gdzie doszedł do stanowiska kierownika recepcji. W 2021 r. przeszedł do Regenta, gdzie po niespełna roku objął stanowisko front office managera.  

Patryk Zarzecki otrzymał awans na kierownika recepcji. W hotelarstwie od 2017 r. Pierwsze kroki zawodowe stawiał w Hotelach Warszawskich „Syrena” (Polonia Palace, Metropol, MDM) na stanowiskach: portier, recepcjonista, kierownik zmiany recepcji. Od grudnia 2021 r. zasilił szeregi Regenta, gdzie pełnił funkcję zastępcy kierownika recepcji.
Tomasz Kosiński został kierownikiem restauracji, baru, room service i VIP Lounge. Z branżą hotelarską związany jest od 2008 r.,  pracując w hotelach Sheraton, Westin,  a do hotelu Regent trafił jeszcze, gdy działał on pod marką Hyatt Regency.

Dominik Kowalski awansował na kierownika Centrum Fitness. W branży hotelarskiej od 2018 r. Posiada doświadczenie w dziedzinie ratownictwa wodnego, którą aktywnie praktykował przez wiele lat. Natomiast Anastasiia Verboloz, która rozpoczęła pracę w hotelarstwie dziewięć miesięcy temu, awansowała na starszego recepcjonistę.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *