Dobry Hotel obejmuje w dzierżawę Haffnera w Sopocie   INWESTYCJE

Z początkiem czerwca 5-gwiazdkowy hotel Haffner będzie zarządzany przez Grupę Dobry Hotel. Umowa o współpracy obejmuje również prowadzenie restauracji Café Xander Show & Dining, cukierni, Haffner Baru, a także funkcjonującego w sezonie letnim – Beach Baru.

Hotel Haffner otwarty został w 2002 r. Oferuje 99 pokoi i 6 apartamentów. – Zmieniliśmy operatora obiektu na Dobry Hotel z kilku powodów. Pierwszy to nieposzlakowana opinia Grupy Dobry Hotel. Będąc w branży obserwujemy, jak ważna jest dobra strategia, ale też stabilność finansowa i transparentność w zarządzaniu – mówi Angelika Cieślowska, prezes spółki Hotel Haffner. – Patrząc na obiekty zarządzane przez Dobry Hotel widzimy, że mimo trudnych czasów popandemicznych, ich sytuacja stale się poprawia, a dodatkowo spółka ma silne filary kapitałowe oraz kadrowe. Widzimy ogromną wiedzę branżową oraz motywację w zespole naszego partnera, który łączy sprawność zarządzania oraz wrażliwość na pracowników. Takiego połączenia i profesjonalizmu szukaliśmy. Chcemy, aby nasz hotel rozwijał się ze stałym, stabilnym i zadowolonym zespołem pracowników, którzy mogą liczyć na swojego pracodawcę.

Jak mówi Daniel Łukaszewicz, dyrektor zarządzający w Grupie Dobry Hotel: – Dołączenie hotelu Haffner do portfolio Grupy Dobry Hotel to kamień milowy w realizacji naszej strategii rozwoju, ponieważ dzięki niej zyskaliśmy pierwszy 5-gwiazdkowy obiekt na Pomorzu. Najwyższy standard oferowanych usług to główna wartość naszej Grupy, dlatego tym bardziej cieszymy się, że poszerzamy listę naszych hoteli o tak znakomite miejsce. Wierzę, że zbliżające się wakacje skłonią naszych gości do rezerwacji pobytów w nadmorskich lokalizacjach, w tym oczywiście w przepięknym Sopocie.

Dobry Hotel zarządza obecnie 18 hotelami i obiektami hotelowymi, w tym pięcioma w Trójmieście, a od jutra Haffner będzie szóstym.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *