Prestiżowa nagroda dla dyrektor Polskiego Holdingu Hotelowego   PERSONALIA

Renata Pawłowska-Maciak, dyrektor pionu handlowego Polskiego Holdingu Hotelowego, otrzymała nagrodę 12. edycji prestiżowego konkursu Dyrektor Marketingu Roku, za realizację projektu i wprowadzenie na rynek marki hotelowej Halo. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele uznanych firm z różnych branż, między innymi LOT-u, Polskiego Leku, Mastercard, VeloBank, Acer.

Renata Pawłowska-Maciak w środku

W październiku bieżącego roku Polski Holding Hotelowy, dzięki wytężonej i konsekwentnej pracy zespołu kierowanego przez Pawłowską-Maciak wprowadził na rynek nową polską sieć hoteli i obiektów. Halo Szczyrk, Halo Hel, Halo Toruń i Halo Szczecin to pierwsze obiekty z Grupy PHH, które zaczęły funkcjonować pod nowym brandem. W następnych latach holding planuje wprowadzić kolejne hotele pod markę Halo, między innymi w Wiśle, Międzyzdrojach, Krynicy, Kołobrzegu i Zakopanem. Kapituła, składająca się z przedstawicieli laureatów poprzednich edycji konkursu, ekspertów naukowych i partnerów wyróżniła Renatę Pawłowską-Maciak tytułem Dyrektor Marketingu Roku, doceniając tym samym projekt marki własnej Halo.

-To ogromny zaszczyt dla mnie zdobyć nagrodę w tak prestiżowym konkursie. Cieszę się, że zarówno marka Halo, choć tak młoda, gdyż w dniu rozstrzygnięcia konkursu minął miesiąc od ogłoszenia wprowadzenia brandu, jak i wysiłek całego mojego zespołu zostały dostrzeżone przez zacne grono fachowców – komentuje Renata Pawłowska-Maciak – To dowód na to, że projekty marketingowe z branży hotelarskiej mogą być doceniane na równi z tymi gigantycznymi z branż technologicznej, finansowej czy farmaceutycznej. Cieszmy się tym wyróżnieniem i kontynuujmy nasze dzieło, utrzymując wysoko sprzedażowo-marketingową poprzeczkę – dodaje dyrektor handlowa PHH.

Renata Pawłowska-Maciak dołączyła do Polskiego Holdingu Hotelowego w styczniu 2022 r. Zarządza pionem handlowym, odpowiadając za marketing, sprzedaż i zrównoważony rozwój. Wcześniej zajmowała stanowisko dyrektora w Departamencie Komunikacji Internetowej Polskiej Organizacji Turystycznej, a przez kilkanaście lat była szefową Działu Kreacji w jednej z agencji reklamowych
w Grupie Publicis, gdzie pracowała dla światowych i polskich marek.

Organizatorem konkursu Dyrektor Marketingu Roku jest wydawca serwisu Mediarun.com, który od kilkunastu lat informuje o najważniejszy trendach i zmianach w branży digitalowej i marketingowej
w Polsce oraz docenia ekspertów marketingu z różnych branż i stanowisk.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *