W Rzeszowie pojawił się Best Western Plus   OTWARCIA

Były hotel Hetman w Rzeszowie, należący do Grupy PHH, po generalnej modernizacji rozpoczął działalność pod marką Best Western Plus. Oferuje 60 pokoi, restaurację Hetmańska, bar oraz trzy sale konferencyjne dla 100 uczestników. Obecnie pod markami sieci BWH Group działa w Polsce dziewięć hoteli, w tym trzy pod marką Best Western Plus.

Best Western Plus Rzeszów City Center składa się z dwóch połączonych ze sobą budynków:  w części noclegowej znajduje się 18 pokoi typu double room, 38 twin, trzy typu studio z oddzielną sypialnią oraz pokój dla osób niepełnosprawnych, natomiast w części zabytkowej mieszczą się recepcja, restauracja i sale konferencyjne. Oba budynki przeszły gruntowny remont, mają nową elewację, wymieniona została cała stolarka, w tym okna i drzwi.

Pokoje zostały zaprojektowany w skandynawskim stylu na bazie spokojnych beży, szarości i wyrazistej czerwieni. Całość spajają metalowe detale poszczególnych elementów wyposażenia. Inspiracja naturą wyeksponowana w drewnianych elementach i neutralna szarość zawarta w miękkich tkaninach mają być tłem dla energetycznej czerwieni inspirowanej logotypem marki Best Western Plus. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, sejfy, czajniki z zestawami do parzenia kawy i herbaty, a łazienki w suszarki do włosów. Projekt przygotowała Pracownia Architektury i Urbanistyki FBT. W historycznym budynku, który służył kiedyś hetmanowi Sobieskiemu jako stajnia architekci zachowali zabytkowe elementy z epoki, takie jak kamienne poidło dla konia czy ceglane łuki.

To dziewiąty hotel sieci BWH Group w Polsce: pięć działa pod marką Best Western (w Warszawie, Katowicach, Białymstoku, Juracie i Baranowie pod Poznaniem), trzy pod Best Western Plus (również w Krakowie należący do Satoria Group i były hotel Kopernik w Olsztynie z Grupy PHH), a jeden w Poznaniu pod soft brandem BW Premiere Collection. Kolejnym ma być hotel pod marką Aiden by Best Western w Łodzi, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *