Optymalizacja kosztów w Akademii Hotelarza   AKADEMIA HOTELARZA

Kilkunastu właścicieli i managerów hoteli z całej Polski wzięło udział, w ostatni czwartek 29 lutego, w kolejnym z tegorocznych szkoleń w ramach Akademii Hotelarza. Tym razem tematem spotkania prowadzonego przez Radosława Altheima, dyrektora zarządzającego Q Hotels, była optymalizacja kosztów w hotelu.

Rosnące koszty prowadzenia działalności są obecnie jednym z największych wyzwań, przed którymi stają hotelarze. Dlatego celem szkolenia było zwrócenie uwagi na nieoczywiste obszary, w których najłatwiej można wprowadzić oszczędności, a także przegląd rozwiązań stosowanych przez inne obiekty. Omówiono zagadnienia takie jak, analiza kosztów bezpośrednich, pośrednich i personelu, zasady optymalizacji zatrudnienia, metody zwiększenia wydajności i rentowności pracy, a także optymalizację zamówień do hotelu i restauracji.

W ocenie uczestników zarówno poziom merytoryczny, jak i użyteczność przekazanej wiedzy, stały na najwyższym poziomie.

Na kolejne szkolenie z cyklu Akademii Hotelarza zapraszamy już 14 marca, a poświęcone będzie ono podstawowym metodom zarządzania ceną w hotelu. Swój udział zgłosić można TUTAJ>>


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *