CBRE Patronem Merytorycznym HIT 2020   KONFERENCJE "HOTELARZA"

CBRE, największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, została po raz drugi z rzędu Patronem Merytorycznym organizowanej przez "Hotelarza" konferencji HIT - Hotel Investment Trends Poland&CEE, która w tym roku odbędzie się 25 maja w hotelu Renaissance w Warszawie.

To największe w Europie Środkowo-Wschodniej forum poświęcone inwestycjom hotelarskim gromadzące kilkuset czołowych przedstawicieli branży hotelarskiej oraz ekspertów z Polski i zagranicy – przedstawicieli sieci hotelowych, inwestorów prywatnych, a także reprezentantów funduszy, banków i pracowni architektonicznych.

- Hotel Investment Trends Poland&CEE to jedno z najważniejszych wydarzeń branży hotelarskiej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. To tutaj spotykają się eksperci i decydenci naszego sektora, by analizować bieżące wyzwania w kontekście dynamicznych zmian ekonomiczno-gospodarczych - podkreśla Gheorghe Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Zdaniem Ireneusza Węgłowskiego, prezesa IGHP i wiceprezesa Grupy Orbis: - Hotel Investment Trends Poland & CEE skutecznie umacnia wiodącą pozycję wśród konferencji skupionych na rozwoju rynku hotelowego. Dla inwestorów, deweloperów, instytucji finansowych czy hotelarzy, konferencja jest świetną okazją do poszerzenia swojej wiedzy o rynku i do nawiązania kontaktów, które mogą pomóc w realizacji zamierzeń inwestycyjnych-.

Podczas wydarzenia odbędzie się pięć paneli dyskusyjnych, poświęconych najbardziej aktualnym zagadnieniom związanym z inwestycjami w hotelarstwie.

Konferencji towarzyszy wieczorna gala, podczas której ogłaszani są laureaci konkursu „Hotelarska Inwestycja Roku” w czterech kategoriach, których wybiera niezależna kapituła, składająca się z ponad 20 autorytetów rynku hotelarskiego. Celem konkursu jest wyróżnianie najciekawszych inwestycji hotelarskich w Polsce, a także firm mających największy bezpośredni wpływ na rozwój i kształtowanie wizerunku polskiej branży hotelowej.

Sponsorem strategicznym wydarzenia po raz czwarty z rzędu został Polski Holding Hotelowy, spółka powołana w celu sprawnego zarządzania bazą obiektów należących do Skarbu Państwa.

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *