W Warszawie ruszył czwarty Hampton by Hilton   OTWARCIA

Dziś otwarty został Hampton by Hilton Reduta na warszawskiej Ochocie. Dysponuje 167 pokojami, dwoma salami konferencyjnymi o powierzchni 40 i 80 m kw., siłownią, snack barem oraz parkingiem podziemnym na 54 aut i stacją ładowania samochodów elektrycznych. Hotel został zaprojektowany według najnowszego konceptu sieci Hilton. A w przyszłym tygodniu w Warszawie otwiera się combo Crowne Plaza – Holiday Inn Express.

Hotel mieści się przy ul. Mszczonowskiej w sąsiedztwie galerii handlowych Atrium Reduta i Blue City. Każdy gość będzie mógł skorzystać z bezpłatnego śniadania, również w zdrowych wariantach; zestawów śniadaniowych na wynos „On the Run” oraz bezpłatnego Wi-Fi w każdym pokoju. Inwestorem hotelu Hampton jest grupa kapitałowa, na czele której stoi Nusret Sancak. Do grupy należy też Sangate Airport Hotel na Okęciu, a w przyszłym roku planuje rozpocząć budowę hotelu Moxy na bliskiej Woli. Dyrektorem hotelu jest Łukasz Migowski, wcześniej dyrektor operacyjny w Sangate Hotel Airport. Nowy obiekt to 13 hotel pod marką Hampton by Hilton w Polsce i czwarty w Warszawie. Kolejne powstają w Łodzi, Olsztynie, Krakowie-Balicach, Swarzędzu i Tarnowie Podgórnym.

W Warszawie od wybuchu pandemii otworzyło się już pięć hoteli, poza Hamptonem również: Nobu w centrum, Mercure Ursus, Holiday Inn Express w zagłębiu biurowym na Służewcu, Best Western Plus w  Wawrze, łącznie z ponad 750 pokojami. W przyszłym tygodniu otwarty ma zostać na bliskiej Woli kompleks Crowne Plaza – Holiday Inn Express z 430 pokojami, wkrótce również NYX z 330 pokojami i druga część Arche Poloneza z 250 pokojami, przygotowane są też Tulip Inn Residence koło Stadionu Narodowego i Sadie Best Western przy Krakowskim Przedmieściu, obydwa z ok. 60 pokojami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *