Rozpoczęła się sprzedaż III etapu Lake Hill. W condo.   INWESTYCJE

Grupa Europlan rozpoczęła sprzedaż kolejnego etapu inwestycji Lake Hill Resort & Spa nad zalewem Sosnówka między Jelenią Górą a Karpaczem. Na nabywców czeka 20 willi jednorodzinnych oraz apartamenty w 10 budynkach. Inwestor deklaruje wypłatę stałego, indeksowanego inflacją, 8% zysku w skali roku przez cały okres trwania umowy.

Umowy zawierane będą na 10 lat z możliwością przedłużenia na taki sam okres. Przewidziano w nich także coroczny, 30 dniowy pobyt właścicielski.

Lake Hill Resort & SPA to czterogwiazdkowy hotel dysponujący 174 pokojami, a także Lake Hill Village z 93 apartamentami. Kompleks oferuje także zespołem basenów z jacuzzi oraz saunami, restauracją, centrum odnowy i SPA La Perla, oraz halę eventową o powierzchni 600 m2 umożliwiającą imprezy na 500 osób.

Inwestorem jest holding Europlan, którego wiodącym udziałowcem jest Artur Kozieja. Europlan w ramach inwestycji hotelowych w ostatnim czasie zrealizował m.in. zakup hotelu “Centrum Kongresowe Gromada” w Krakowie dysponujący 220 pokojami oraz przyhotelowym centrum konferencyjnym, który po modernizacji został w grudniu 2018 roku otwarty pod 4 gwiazdkową marką Metropolo by Golden Tulip. Wybudował także w systemie condo 4 gwiazdkowy hotel Lake Hill Resort & Spa w Karkonoszach, otwarty w marcu 2019 roku.

W 2019 roku Europlan rozpoczął m.in. realizację hotelu w Ostródzie pod 4 gwiazdkową marką Radisson Blu z przyhotelowym aquaparkiem dysponującego 241 pokojami oraz w Karkonoszach budowę drugiego etapu Lake Hill Resort & Spa. Przygotowuje także na warszawskim Żeraniu inwestycję hotelową w Warszawie która po modernizacji będzie działać pod marką Campanile, a także hotel w Zakopanem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *