Inwestorzy o rynku podczas Hotel Trends Poland & CEE   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Czego uczy inwestorów obecny kryzys? Trwa panel inwestorów podczas konferencji Hotel Trends Poland&CEE organizowanej przez czasopismo „Hotelarz”. Dyskusję prowadzi Rafał Szubstarski redaktor naczelny.

fot.Piotr Gilarski

Co było dobrego w 2020 r. w polskim hotelarstwie poza początkiem roku? Jakie wnioski inwestorzy i właściciele hoteli mogą wyciągnąć z obecnej sytuacji? Czy da się ją porównać do „zwykłych” kryzysów, które zdarzają się mniej więcej co 10 lat? Jak zmieni on podejście do prowadzenia inwestycji hotelarskich? Na te i inne pytania odpowiadają paneliści – goście Rafała Szubstarskiego – redaktora naczelnego magazynu „Hotelarz”, który jest organizatorem konferencji: Marcin Górzyński – prezes Grupa Aquila, Władysław Grochowski, prezes Grupa Arche, Artur Kozieja - inwestor, prezes spółki Europlan, właściciel hoteli Metropolo w Krakowie i Lake Hill Resort&SPA w Sosnówce, Wiktor Wróbel - prezes zarządu spółki Nosalowy Dwór oraz Maciej Zientara - Założyciel Grupy Hotelowej PI Apartamenty&Hotele i Grupy Deweloperskiej Supernova.

-Pandemia nie zatrzymała inwestycji hotelowych. - mówi Maciej Zientara. - Trwająca nadal sytuacja nas wszystkich głęboko doświadczyła i zmusiła do funkcjonowania obiektów hotelowych w dużej elastyczności. Wielozadaniowość to coś ogromnie ważnego, czego covid nas wszystkich nauczył.

- Nauczyliśmy, że niczego nie można być pewnym - zauważa Marcin Górzyński. - Ważna jest też dywersyfikacja, bo ona pozwala przetrwać ten czas.

Zachęcamy do zadawania pytań panelistom. Wybrane zagadnienia zostaną odczytane przez moderatorów i poddane dyskusji. Podczas trwania wydarzenia zapraszamy także do dyskusji na czacie dla uczestników.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *