Hotel Bania w Białce wznowił działalność. Oferuje usługi medyczne   KORONAWIRUS

Hotel Bania Thermal&Ski w Białce Tatrzańskiej wznowił od dziś działalność, oferując odwiedzającym usługi medyczne. Jak czytamy na stronie obiektu, hotel funkcjonuje na podstawie najnowszych wytycznych i rozporządzeń regulujących kwestie pandemii COVID19.

"Twój organizm sygnalizuje, że czas się zatrzymać i zadbać o zdrowie? Pomoże Ci w tym indywidualnie dobrany program terapii manualnej ze wsparciem dobroczynnego działania białczańskich wód termalnych." - czytamy na stronie internetowej obiektu.

W ramach oferty gość poza noclegiem otrzymuje m.in. konsultacje medyczną z lekarzem lub fizjoterapeutą, 30-minutowy zabieg terapii manualnej w Powrót do Źródła Medical Spa lub Sielsko Anielsko Wellness & Spa, balneoterapeutyczne kąpiele siarczkowo-magnezowe w wannach z surową wodą termalną, czy nielimitowany dostęp do profesjonalnie wyposażonej siłowni, a także prozdrowotny trening na świeżym powietrzu prowadzony przez wykwalifikowanego instruktora.

Pobyt musi trwać minimum 2 doby, a ceny zaczynają się od 1526 zł za pokój Economy.

Przypominamy, że w myśl obowiązującego rozporządzenia funkcjonowanie hoteli do końca stycznia jest zakazane z nielicznymi wyjątkami. Za niestosowanie się do przepisów grozi odebranie pomocy PFR i mandat nakładany przez sanepid do 30 tys. zł


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *