Lidia Wiszniewska odpowiedzialna w Radisson Hotel Group za region Polski Południowej   PERSONALIA

Lidia Wiszniewska, dyrektor generalna Radisson Blu Kraków, objęła stanowisko dyrektor regionalnej Polski Południowej w Radisson Hotel Group. Zarządza sześcioma hotelami marek Radisson Blu oraz Park Inn by Radisson w Krakowie, Wrocławiu, Zakopanem, Katowicach i Poznaniu.

Posiada blisko 30-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Od początku kariery związana jest z siecią Radisson Hotel Group (wcześniej działającą pod nazwą Carlson Rezidor). Zaczynała w pierwszym hotelu tej sieci w Polsce w Szczecinie. Jako dyrektor sprzedaży i marketingu uczestniczyła w otwarciu hoteli Radisson w Warszawie i Sofii, a pełniąc tę funkcję na poziomie regionu brała udział w otwarciach obiektów Radisson w Krakowie i Wrocławiu. Jako dyrektor generalna zarządzała obiektami marki Park Inn w Rosji - w Sankt Petersburgu, na lotnisku Szeremietiewo w Moskwie i w Jekaterynburgu. Od 2015 roku jest dyrektor generalną Radisson Blu Hotel Kraków, a od 2018 również krakowskiego Park Inn by Radisson. Również od 2018 roku jest Honorową Konsul Szwecji w Polsce.

Na nowym stanowisku przed Lidią Wiszniewską stoi przeprowadzenia podległych jej obiektów przez obecny kryzys w branży hotelarskiej związany z pandemią, ale też wprowadzenie hoteli na nowy poziom digitalizacji z planowaną implementacją nowego systemu operacyjnego.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *