Polka dyrektor zarządzającą siecią IHG na Wlk. Brytanię i Irlandię   PERSONALIA

Joanna Kurowska, która zaczynała pracę w sieci IHG Hotels & Resorts w warszawskim hotelu InterContinental, została dyrektor zarządzającą na rodzimym rynku sieci w Wlk. Brytanii i Irlandii, gdzie działa 358 hoteli pod ośmioma markami.

Będzie odpowiedzialna za zapewnienie zrównoważonych wyników hoteli w istniejących obiektach, a także za współpracę z właścicielami i inwestorami w celu maksymalizacji potencjału wzrostu marek IHG.

Joanna Kurowska związana jest z siecią IHG Hotels & Resorts, mającą centralę w podlondyńskim Denham, od 10 lat. Zaczynała w InterContinental Warszawa jako dyrektor ds. finansów i wsparcia biznesu. Po trzech latach została dyrektor regionalną ds. finansów i wsparcia biznesu hoteli luksusowych i butikowych w Europie Centralnej, a następnie w całej Europie. W 2018 r. awansowała na operacyjną dyrektor finansową hoteli luksusowych i zarządzanych sieci IHG na Europę, a rok później objęła nowo utworzone stanowisko dyrektor operacyjnej całego segmentu na Europę Północną. Jest również członkiem Rady ds. Różnorodności, Równości i Włączenia Społecznego IHG w Europie.

– Jestem zaszczycona, że mogę objąć tę funkcję w tak ważnym momencie dla rynku UK&I. Jest to silny rynek o ugruntowanej pozycji dla IHG Hotels & Resorts z niesamowitym potencjałem wzrostu, który chcę jeszcze bardziej rozwijać. Cieszę się, że będę mogła współpracować z doskonałym zespołem, który mamy w UK&I, aby zapewnić gościom prawdziwą gościnność, a właścicielom solidne wyniki –  powiedziała Joanna Kurowska.

Przed dołączeniem do sieci IHG pracowała jako kontroler finansowy w hotelach Radisson Blu Resort & Spa Dubrownik i Radisson Blu Maputo w Mozambiku. Pochodzi z Warszawy. Jest absolwentką Wydziału Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła tez podyplomowe studia z rachunkowości zarządczej i controllingu na Uniwersytecie Łódzkim.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *