To już ostatnia szansa, by dołączyć do grona top-managerów polskiego hotelarstwa!   POD PATRONATEM HOTELARZA

Menedżer Hotelu to innowacyjne studia podyplomowe, które 6 listopada już po raz ósmy ruszą w Krakowie. Uczestnicy edycji będą mieli okazję zrealizować w pełni praktyczny program, zwiększający kompetencje zarządcze we wszystkich obszarach operacyjnych. Zajęcia, przygotowane wspólnie z liderami branży turystycznej, zostały uzupełnione także o nowe elementy, które pozwolą hotelarzom efektywniej odpowiadać na trendy i ewolucję branży.

Dwusemestralny program managerski, oferowany przez WSTiE, od lat pozostaje liderem edukacji podyplomowej w obszarze hotelarstwa. Dziesiątki zadowolonych absolwentów to rezultat współpracy z kadrą ekspertów-praktyków oraz dostępu do rynkowego programu biznesowego. Uczestnicy 8. edycji – poza rozwojem kluczowych i klasycznych kompetencji zarządczych – będą mieli okazję dowiedzieć się także, jak przygotować swoje obiekty do nowych wyzwań: niezbędnej informatyzacji czy robotyzacji usług hotelarskich.

Zajęcia po raz kolejny odbywać się będą na Rynku Głównym, w samym sercu Krakowa. Forma warsztatowa, analiza case studies oraz praca nad realnymi projektami uzupełniona będzie zawodowym networkingiem oraz indywidualnym rozwojem kompetencji pod okiem mentorów. Ze względu na oferowaną jakość oraz wartość dodaną, program po raz kolejny objęty został patronatem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Dowiedz się więcej i aplikuj:

https://manager.wste.edu.pl/manager-hotelu/


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *