Polska branża hotelarska solidaryzuje się z Ukrainą   SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego oraz Polski Holding Hotelowy zamieściły w swoich social mediach słowa solidarności i wsparcia dla Ukrainy i pracowników z Ukrainy. PHH uruchomił specjalny numer kontaktowy, pod którym pracownicy holdingu w Ukrainy będą mogli uzyskać pomoc.

„Z niepokojem śledzimy doniesienia z Ukrainy. Jesteśmy całym sercem z naszymi ukraińskimi koleżankami i kolegami z branży. Solidaryzujemy się z Ukraińcami, których tak wielu jest wśród naszych przyjaciół i sąsiadów” – napisała Izba m.in. na swoim Facebooku i  Linkedinie.

Z kolei PHH: „Nasze myśli są dziś z Ukrainą.  Solidaryzujemy się całym sercem z narodem ukraińskim. Również w naszej branży hotelarskiej, wśród naszych pracowników – w Grupie Kapitałowej PHH – jest wielu Ukraińców, którzy będąc w Polsce są bezpieczni, ale w domach na Ukrainie zostały ich rodziny i najbliżsi. W obliczu tej tragedii trudno znaleźć słowa, które dodadzą otuchy, ale zapewniamy o naszej solidarności, pomocy i wsparciu.Jesteśmy z Wami i będziemy Was wspierać, dopóki konflikt na Ukrainie się nie zakończy”.

– W obliczu wojny wszyscy solidaryzujemy się z Ukrainą. W Grupie Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego mamy wielu pracowników narodowości ukraińskiej, dlatego też chcemy okazać im jak najwięcej wsparcia – mówi Magdalena Szefernaker, dyrektor ds. komunikacji i PR w Grupie PHH. – W związku z tym dzisiaj uruchamiamy specjalny numer kontaktowy, pod którym nasi pracownicy będą mogli uzyskać pomoc w sprawach związanych z obecną sytuacją.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *