PHH udostępnia obiekty ludziom uciekającym przed wojną   SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Polski Holding Hotelowy zgłosił swoje obiekty do Urzędów Wojewódzkich w związku z przyjęciem wszystkich, którzy potrzebują pomocy uciekając przed wojną. Od kilku dni hotele tej państwowej spółki goszczą już pierwsze grupy uchodźców z Ukrainy.

Przed Renaissance Warsaw Airport Hotel zawisła flaga Ukrainy w geście solidarności z narodem ukraińskim

Jak wyjaśnia prezes PHH, Gheorghe Marian Cristescu: - Już w czasie pandemii spółka zdobyła bardzo cenne doświadczenie w udostępnianiu swoich obiektów dla potrzebujących. Dzięki współpracy z MSWiA i wojewodami wypracowaliśmy sprawdzony model działania, który również teraz kiedy zaistniała potrzeba pomocy dla uchodźców znajduje swoje zastosowanie. 

Jak dodaje Gheorghe Cristescu: - Aby nasze działania były najbardziej skuteczne muszą być one skoordynowane centralnie i lokalnie z samorządami, dlatego gorąco polecam do rejestracji waszych propozycji pomocy na stronie www stworzonej w tym celu: https://pomagamukrainie.gov.pl/

Pomoc jest na bieżąco koordynowana przez Urzędy Wojewódzkie i w zależności od potrzeby będziemy odpowiednio dostosowywana do realnych potrzeb. - Jestem podbudowany tym, że tak naprawdę cały kraj stał się jednym wielkim zespołem pomocy dla Ukrainy, hotelarze są od początku obecni na polu wsparcia a nasz zespół może również dołożyć swoją cegiełkę do tego narodowego zrywu pomocy dla Ukrainy - dodaje prezes PHH. 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *