W najnowszym wydaniu „Hotelarza”…   "HOTELARZ"

W najnowszym wydaniu „Hotelarza” poza obszerną relacją i foto-relacją z forum Hotel Trends Poland & CEE oraz z gali Hotelarzy Roku, ekskluzywnymi newsami z rynku, które trzymamy specjalnie do wydania drukowanego i prezentacją hotelu Radisson Blu Resort & Conferencje Center w Hotelu z Pomysłem (zdjęcie z tego hotelu na okładce) również m.in.:

– szczegółowe omówienie wyników hoteli miejskich za wrzesień i po trzech kwartałach w porównaniu z rokiem ubiegłym i z okresem sprzed pandemii;

– jak zaimplementować scrum w hotelu – i co to w ogóle jest,

– AI w hotelarstwie – czy to już rewolucja?

– jak utrzymać poziom komfortu w hotelu redukując jednocześnie zużycie energii? – dzięki AI,

– dream team w hotelowym SPA – jak zbudować silny zespół z pokoleń X, Y i Z. Porady cenne nie tylko dla managerów departamentów SPA w hotelach.

I dużo, dużo więcej, w tym dołączany do numeru nasz coroczny dodatek „ABC Inwestycji Hotelowej. Buduj Hotel” z cennymi tekstami eksperckimi i przeglądem wszystkich inwestycji, które są realizowane, planowane i wstrzymane.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *