Hotel Koronny w Zamościu

Jesienią w Zamościu otwarty ma zostać 4-gwiazdkowy hotel Koronny z 38 pokojami, dwoma multimedialnymi salami konferencyjnymi na 150 osób, restauracją, lobby barem, strefą relaksu i parkingiem na 60 samochodów. To drugi hotel 4-gwiazkowy w Zamościu.

 Hotel, zlokalizowany jest przy ulicy Koszary, znajduje się w zabytkowym budynku na terenie byłych koszarów w otoczeniu parkowej zieleni. Został zaprojektowany w nawiązaniu do historycznego wzornictwa. Koronny zaoferuje 50 miejsc noclegowych, w tym apartamenty, pokoje typu de lux, jednoi dwuosobowe, a także łatwy i szybki dojazd do Starego Miasta, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Inwestorem hotelu są Jarosław i Barbara Cieśla, którzy chcą zadbać o wyjątkowy charakter obiektu. Ekskluzywne wnętrza z kryształowymi żyrandolami, specjalnie projektowanymi dywanami mają zaspokoił oczekiwania gości indywidualnych jak i biznesowych.

 

Właściciele zapowiadają wspieranie Zamościa oraz propagowanie kultury i historii regionu wśród gości hotelu. W 2010 roku w okolicy ruszył 3-gwiazdkowy hotel Carskie Koszary z 22 pokojami, a w tym roku orbisowski 3-gwiazkowy hotel Zamojski z 54 pokojami wszedł pod markę Mercure. Koronny będzie drugim hotelem 4-gwiazdkowym w Zamościu po położonym na obrzeżach miasta 62-pokojowym Artis Hotel &amp

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *