Hampton by Hilton Reduta Warszawa ruszy w trzecim kwartale   INWESTYCJE

W trzecim kwartale na Ochocie przy ul. Mszczonowskiej 3 otwarty zostanie hotel Hampton by Hilton Warszawa Reduta ze 167 pokojami.

Wcześniej informowaliśmy TUTAJ o spółce ASF z wietnamskim kapitałem, która rozpoczęła budowę tego hotelu. W międzyczasie całą inwestycję wraz z projektem oraz umową franczyzową zakupiła grupa kapitałowa, na czele której stoi prezes Nusret Sancak. Grupa jest też właścicielem Sangate Airport Hotel w Warszawie, który kupiła trzy lata temu od Gromady. Nowy Hampton by Hilton zaoferuje 80 m kw. powierzchni konferencyjnej na pierwszym piętrze z możliwością podziału na większą salę i board room oraz 40 metrów na parterze. Będzie też sala fitness, restauracja połączona z salą śniadaniową, bar połączony z recepcją, a do tego garaż podziemny na ok. 50 miejsc.

– Hotel powstaje w nowym koncepcie wystroju wnętrz, którego w Polsce jeszcze nie ma, z bardzo ciekawą elewacją. Operacyjnie jesteśmy już w fazie pre-openingu, jest wybrany dyrektor hotelu i kluczowi managerowie – mówi Sławomir Nowak, cluster general manager Sangate Aiport Hotel, oraz hoteli w procesie inwestycyjnym: Hampton by Hilton Warszawa Reduta i Moxy Warszawa Centrum. – Hampton by Hilton Reduta będzie typowym city business hotelem, którego główną grupą docelową będą dwa segmenty: biznes korporacyjny i biznes indywidualny, taka jest nasza ocena ze względu na lokalizację. Jest to pierwszy tego typu hotel na bramie zachodniej Warszawy wzdłuż Al. Jerozolimskich, blisko Dworca Zachodniego, w regionie, który jest bardzo szybko rozwijającym się rynkiem biznesowym.  

Będzie to czwarty Hampton w Warszawie po działających już hotelach w centrum, przy lotnisku i w zagłębiu biurowym na Służewcu. Obecnie w Polsce działa 12 hoteli Hampton by Hilton.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *