Ponad 300 gości w hotelu we Władysławowie. Policja sprawdzi, czy zgodnie z prawem   KORONAWIRUS

Policyjna kontrola wykazała obecność 300 gości hotelowych w jednym z hoteli we Władysławowie. Policjanci na miejscu zabezpieczyli dokumentację ewidencyjną obiektu, przeprowadzone zostanie postępowanie sprawdzające czy nie doszło do naruszenia obowiązujących przepisów. W tej samej sprawie inspektorzy Sanepidu przeprowadzą odrębne postępowanie administracyjne.

fot. KPP w Pucku

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Pucku, policjanci wraz z pracownikami sanepidu przeprowadzają obecnie wzmożone kontrole obiektów świadczących usługi noclegowe w powiecie, sprawdzając czy hotelarze stosują się do przepisów wynikających z obostrzeń związanych z trwającym stanem epidemii. W trakcie działań prewencyjnych w jednym z hoteli na terenie gminy Władysławowo kontrole wykazały obecność 300 gości hotelowych.

fot. KPP w Pucku

Przypominamy, że według rządowego rozporządzenia hotele i inne obiekty noclegowe do 17 stycznia br mogą świadczyć usługi tylko w ściśle określonych przypadkach. Policyjna akcja potrwa do końca ferii zimowych.

fot. KPP w Pucku
fot. KPP w Pucku

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *