Dekpol przygotowuje w Gdańsku condohotel Sol Marina   INWESTYCJE

Dekpol Deweloper wprowadził do sprzedaży ofertę 130 pokoi condohotelowych w ramach powstającego kompleksu Sol Marina w Gdańsku. Wewnątrz, oprócz pokoi hotelowych, znajdą się strefa SPA & wellnes z basenem, fitness, centrum konferencyjne, restauracja i lobby z recepcją. Ceny zaczynają się od ok. 16,6 tys. zł netto za m kw.

Lokale powstaną w dominującym na terenie całej inwestycji 11-kondygancyjnym budynku z elewacją w kształcie rozpostartego żagla. Oddanie obiektu hotelowego do użytkowania planowane jest na I kwartał 2023 roku. Wszystkie pokojeo powierzchniach od 22 do 32 m kw.  sprzedawane w ramach condohotelu Sol Marina oferowane są z umową dzierżawy na 15 lat, podziałem przychodów w stosunku 50/50 z usług noclegowych z minimalnym czynszem w wysokości 5 proc. i z 14-dniowym pobytem właścicielskim. Obiektem zarządzać będzie podmiot odpowiedzialny za funkcjonowanie hoteli i apartamentów sieci Grano.

– Od lat zajmujemy się budową hoteli. Wiemy, jak powinny być zaprojektowane i wyposażone. Świadome i dokładne zaplanowanie inwestycji sprawia, że wszystkie zrealizowane przez nas obiekty cechują się najwyższą jakością wykonania oraz dużą wartością inwestycyjną. Co więcej, dzięki doświadczeniu spółek operatorskich wiemy, jak prowadzić hotele, które przynoszą stałe zyski dla inwestorów, nawet w obecnych czasach. Nasz unikalny model biznesowy został zastosowany m.in. w takich inwestycjach jak: Hotel Number One oraz Hotel Grano, gdzie cały czas doskonale się sprawdzamówi Sebastian Barandziak, prezes zarządu Dekpol Deweloper.

Złożona z trzech etapów inwestycja Sol Marina przewiduje powstanie łącznie ponad 400 apartamentów oraz pokoi hotelowych. Aktualnie, w ramach budowanego od 2019 roku etapu I, powstają 92 lokale o powierzchniach od 30 do 85 m kw. których oddanie do użytku planowane jest już na II kwartał tego roku. Sol Marina powstaje nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku, 500 metrów od Wyspy Sobieszewskiej. Projekt architektoniczny kompleksu został opracowany przy współpracy z biurami LSA oraz K&M Design i BO Projekty. Wnętrza zaprojektowane zostały przez pracownię Ideograf Pauliny Czurak. Funkcję generalnego wykonawcy pełni Dekpol Budownictwo.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *