60. urodziny „Hotelarza”. Pobierz bezpłatnie e-wydanie!   "HOTELARZ"

60 lat temu, we wrześniu 1962 r., ukazał pierwszy numer pisma tworzonego przez hotelarzy dla hotelarzy – „Biuletynu Informacyjnego Zrzeszenia Polskich Hoteli Turystycznych” – które od 1970 r. ukazuje się jako „Hotelarz”. Od sześciu kartek zapisanych obustronnie na maszynie w tekturowych okładkach i odbijanych na powielaczu do ponad 100-stronicowego magazynu i absolutnego lidera hotelarskich mediów Polsce, którego pełne e-wydanie znajdziesz poniżej.

OTWÓRZ E-WYDANIE

Dokładamy wszelkich starań, aby „Hotelarz” był nie tylko prestiżowym elementem na biurku managera, ale przede wszystkim dostarczał fachowej i niedostępnej w innych miejscach informacji i wiedzy.

Jeśli cenisz nasze dziennikarstwo i chcesz co miesiąc otrzymywać najnowsze wydanie „Hotelarza”, pełne pogłębionych informacji branżowych o nowych inwestycjach, zmianach kadrowych, a także inspirujących porad z zakresu zarządzania hotelem, zapraszamy do zamówienia prenumeraty.

W tradycyjnej wersji papierowej, lub online.

ZAMÓW PRENUMERATĘ

W ramach prenumeraty rocznej otrzymasz:

  • 12 wydań czasopisma w wersji papierowej, lub pdf
  • 2 specjalistyczne raporty opisujące inwestycje na rynku hotelarskim
  • internetowy dostęp do archiwum wydań „Hotelarza” od 2005 roku
  • zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje z cyklu Hotel Trends

Dołącz do tysięcy hotelarzy, którzy każdego miesiąca odnajdują na łamach naszego czasopisma inspirujące treści stanowiące pomoc w codziennej pracy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.