Akademia Leona Koźmińskiego prowadzi nabór na kierunek Zarządzanie Hotelami   POD PATRONATEM HOTELARZA

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie wchodzi w trzeci rok prowadzenia programu studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Hotelami, który oferuje kompleksową edukację w zakresie zarządzania hotelami na skalę międzynarodową. „Hotelarz” został patronem tego kierunku.

Kierunek został utworzony w odpowiedzi na wzrastające zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę zarządzającą. Dlatego celem studiów jest wykształcenie kolejnego pokolenia hotelarzy na stanowiskach decyzyjnych, a dzięki temu stworzenie nowej jakości w zakresie zarządzania hotelami. Program studiów został opracowany przez Szymona Lacha, absolwenta Akademii Leona Koźmińskiego oraz Les Roches i jednocześnie hotelarza, który na co dzień zarządza kompleksem Dworzysko w Szczawnie-Zdroju. Studenci podczas zajęć spotkają ekspertów z branży, co pozwoli na zdobycie wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności niezbędnych do skutecznego zarządzania różnorodnymi aspektami działalności hotelowej.

Celem kierunku Zarządzanie Hotelami jest m.in.:

1. zapoznanie studentów z kluczowymi aspektami branży hotelarskiej, w tym strategiami marketingowymi, zarządzaniem personelem, finansami i usługami hotelowymi,

2. wprowadzenie do nowoczesnych technologii stosowanych w zarządzaniu hotelami, w tym systemów rezerwacyjnych, analityki danych i rozwiązań e-commerce,

3. wzbogacenie umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych, które są kluczowe w obszarze usług hotelarskich,

4. przygotowanie studentów do pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym oraz rozwijanie umiejętności rozwiązywania problemów w różnorodnych sytuacjach.

Dzięki dużemu udziałowi zajęć o charakterze warsztatowym, słuchacze otrzymają współczesną wiedzę z zakresu zarządzania hotelem. Nabywają umiejętności w stawianiu i rozwiązywaniu ważnych problemów menedżerskich i wyzwań w branży, do których należą prowadzenie analizy strategicznej i marketingowej, budowy planów strategicznych, marketingowych, kadrowych i finansowych, zarządzania zespołem, rozwiązywania konfliktów, planowania i organizowania pracy własnej i zespołu, a także kontrolowania wyników i raportowania. Dodatkowo słuchacze uczą się pracy zespołowej, wymieniają się doświadczeniami oraz nawiązują kontakty, które później procentują w dalszej karierze zawodowej.

Dla zainteresowanych 14 września o godzinie 18:00 odbędą się wirtualne dni otwarte.

Więcej informacji na temat kierunku:

https://www.kozminski.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/studia-podyplomowe/zarzadzanie-hotelami

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *