IGHP i Fundacja Harmony Hotels zacieśniają współpracę   POD PATRONATEM HOTELARZA

Porozumienie o współpracy Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego oraz Fundacji Harmony Hotels zostało podpisane 6 września 2019 roku w Mikołajkach podczas XVI Ogólnopolskich Regat Żeglarskich Hotelarzy.

Sekretarz generalny IGHP Marcin Mączyński oraz prezes Fundacji Harmony Hotels Krzysztof Jędrocha podpisali Porozumienie dotyczące współpracy pomiędzy organizacjami. – Fundacja Harmony Hotels to obecnie największe w Polsce konsorcjum marketingowe, które wspiera polskie hotele niezależne w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku oraz tworzeniu wartości dodanej dla gości hotelowych. We współpracy z silnym Partnerem, jakim jest IGHP, dopatrujemy się nie tylko pozytywnych efektów dla naszych hoteli członkowskich ale również dla całej baraży hotelarskiej, w której wspólnie funkcjonujemy - mówi Krzysztof Jędrocha.

IGHP od 2003 roku jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelarskiego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową oraz w Unii Europejskiej. Będąc najbardziej wpływową organizacją w branży, lobbuje na rzecz jej rozwoju, chroni interes hotelarzy, wspiera wszelkie inicjatywy gospodarcze swoich członków, a także promuje społeczną odpowiedzialność biznesu w branży.

– Zawarte Porozumienie ma na celu wykorzystanie atrybutów obu organizacji, które w współdziałając w wielu istotnych projektach będą mogły jeszcze skuteczniej realizować wyznaczone cele na rzecz rozwoju i kształtowania pozytywnego wizerunku polskiego hotelarstwa – mówi Marcin Mączyński, Sekretarz Generalny IGHP.

Porozumienie zostało zawarte w niecodziennej oprawie – podczas wieczornego rejsu statkiem wieńczącego XVI Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy, którego organizatorem po raz XVI była Fundacja Harmony Hotels od dwóch lat wspierana przez IGHP.

Zawarte Porozumienie to istotny sygnał dla ryku hotelarskiego w Polsce, odnosi się głównie do szeroko rozumianej współpracy w celu rozwoju obu organizacji. IGHP i HPH będą współpracować m.in. w zakresie prowadzonego procesu sądowego zaskarżającego tabele wynagrodzeń za korzystanie z utworów i przedmiotów praw autorskich i pokrewnych, współdziałania przy tworzeniu nowych regulacji i optymalnych rozwiązań dla branży turystycznej, a także współpracy ze środowiskiem naukowym i administracją państwową.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *