Czy stacje do dezynfekcji zostaną na zawsze w hotelach i innych obiektach użyteczności publicznej ?   MATERIAŁ PARTNERA

Każda pandemia kiedyś się skończy w tym koronawirus. Obecnie obserwujemy znaczące zmiany, które zachodzą w hotelach. Zmiany spowodowane są przede wszystkim tym, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa gościom hotelowym. Jedną z najbardziej widocznych zmian jakie się obserwuje to dostęp do stacji do dezynfekcji rąk. Pytanie brzmi czy ta zmiana na stałe wpisze się w branżę hotelarską ?

Czy stacje do dezynfekcji zostaną na zawsze w hotelach i innych obiektach użyteczności publicznej?

Wyobraźmy sobie sytuację i dzień, w którym Polska i świat pokona koronawirusa - brak nowych przypadków. Czy to spowoduje, że nagle zakupione płyny do dezynfekcji, dozowniki lub stacje do dezynfekcji po prostu znikną ?

Naszym zdaniem NIE, stacje do dezynfekcji zostaną z nami na dłużej

Stacja do dezynfekcji rąk w restauracji

Wielomiesięczna pandemia, lockdowny oraz strach zmienił podejście i nawyki wśród społeczeństw. Trend  zmian zachodzących w hotelach  można było zaobserwować już w 2015 roku w Korei Południowej po wybuchu epidemii innego wirusa  MERS. Od 2015r do teraz w koreańskich hotelach nieprzerwanie, stacje do dezynfekcji rąk są codziennością i korzysta z nich wielu gości. Poza tym dezynfekcja rąk to nie tylko ochrona przed SARS CoV 2, lecz również przed innymi chorobami takimi jak grypa, salmonella, WZW i wiele innych. 

Mając zatem na uwadze obecną sytuację oraz nowe standardy warto pomyśleć o rozwiązaniu na długie lata. Zwykłe dozowniki czy płyn z pompką położony na recepcji nie są najlepszymi rozwiązaniami. Są mało skuteczne, nie zachęcają do użycia i słabo wpisują się w architekturę wnętrza hotelu.

Poniżej przedstawiamy kilka realizacji firmy MediTiser. 

Więcej informacji znajduje się na stronie www.meditiser.com

Już ponad 300 obiektów hotelowych korzysta z automatów MediTiser

Stacja do dezynfekcji - winda
Automat do dezynfekcji rąk - siłownia

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *