Nieoficjalne: Ogródki restauracyjne będą mogły wznowić działalność po świętach   KORONAWIRUS

Ministerstwo Rozwoju, wraz z Ministerstwem Zdrowia przychylają się ku stanowisku, by po świętach wielkanocnych zezwolić na otwarcie ogródków kawiarnianych i restauracyjnych - wynika z nieoficjalnych informacji RMF.

Oczywiście decyzja ta warunkowana jest ilością nowych zakażeń, a informacja o możliwości wznowienia działalności kawiarnianych i restauracyjnych ogródków ma być sygnałem, że do Wielkanocy nie ma co liczyć na znoszenie obostrzeń.

Jak wynika z rządowych prognoz, w marcu czekać ma nas kulminacja trzeciej fali koronawirusa. Jeżeli nie dojdzie do radykalnego pogorszenia sytuacji, to po świętach możliwe będzie poluzowanie obostrzeń.

Podobną opinię w programie WP "Tłit" wyraził dziś minister zdrowia Adam Niedzielski, który powiedział, że tegoroczne święta będą podobne do ubiegłorocznych, ale zaraz po nich jeśli nie dojdzie do wzrostu zakażeń, rząd przewiduje luzowanie koronawirusowych restrykcji.


Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Nieoficjalne: Ogródki restauracyjne będą mogły wznowić działalność po świętach

 1. ANNA CHROMA FINANSOWANIE
  Witam wszystkich
  Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce.
  W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
  Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
  Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
  E-mail: annachroma1949@gmail.com
  Dziękuję Ci

  UWAGA
  NIE POLSKI, wstrzymaj się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *