Sieć Focus Hotels debiutuje w Warszawie   OTWARCIA

Pierwszych gości przyjął 4-gwiazdkowy Focus Hotel Premium z 234 pokojjami, zlokalizowany przy ul. Suwak, nieopodal lotniska Chopina w Warszawie. Obiekt dysponuje dużym zapleczem konferencyjnym o łącznej powierzchni 1500 m2, na które składa się 8 sal konferencyjnych i sala balowa o powierzchni 620 m2.

Focus Hotel Premium Warszawa to pierwszy obiekt sieci Focus, który powstał w stolicy, ósmy, który będzie działał pod marką Premium, a także czternasty, którym Focus zarządza.

W obiekcie znajdują się także restauracja Moffo, bar, sauna oraz siłownia. Na zmotoryzowanych gości czeka podziemny garaż będący w stanie pomieścić 156 samochodów. Poza pokojami na gości czekają także 2 apartamenty typu Junior Suite o powierzchni 60 m2 i 2 apartamenty z aneksami kuchennymi o powierzchni 85 m2.

-Długo czekaliśmy na otwarcie pierwszego hotelu sieci w stolicy Polski. Powstanie Focus Hotel Premium Warszawa, obiektu, który obecnie jest największym hotelem spółki, bardzo nas cieszy. Tym bardziej, że to już czternasty obiekt sieci co pokazuje, że nasz model biznesowy sprawdza się na rynku a nasza firma systematycznie się rozrasta. Zakładamy, że nowy hotel w Warszawie odniesie wielki sukces. Obiekt jest bardzo nowoczesny i posiada wyjątkowo przestronne centrum konferencyjne, a więc będzie on szczególnie atrakcyjny dla klienta biznesowego  -mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.

Focus Hotels S.A. to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się polskich sieci hotelowych, a w jej skład wchodzi 14 hoteli w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie, Inowrocławiu,  Sopocie, Elblągu, Warszawie oraz Lublinie (z czego 8 działa pod marką Focus Premium i jeden pod marką Grand), a kolejne dwa obiekty  (Bydgoszcz, Stargard) są w trakcie budowy.  Właścicielem spółki jest notowana na GPW Grupa Kapitałowa IMMOBILE.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *