Rusza konkurs World Tour International dla uczniów szkół średnich. Nagrodą tygodniowy staż w Atenach   POD PATRONATEM HOTELARZA

Stowarzyszenie Hotelmania oraz Hotelbeds rozpoczynają konkurs World Tour International, który zaplanowano od 11 września do 6 października. Dla dwóch uczniów, którzy zdobędą największą liczbę punktów czeka tygodniowy staż w Atenach od 12 do 19 listopada.

W konkursie wziąć udział może każdy uczeń szkoły średniej z całej Polski. Narzędziem do przeprowadzenia konkursu będzie platforma MEETING15. Tam uczestnicy będą rywalizować między sobą i śledzić ranking. Będzie to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności i pasji w dziedzinie turystyki i hotelarstwa. Tygodniowy staż dla zwycięzców obejmuje przelot, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie. Organizatorzy wraz z partnerami przygotowali program, który zawiera różne aktywności związane z nawiązywaniem kontaktów w branży hospitality w Grecji. Nie zapomniano też o edukacji oraz spotkaniach, wywiadach i site inspections w hotelach.

Emilia Galas, koordynatorka projektu World Tour International

Jest to druga edycja tego konkursu. Pierwsza miała miejsce w 2022 r., a dwójka zwycięzców poleciała do Japonii (Tokio i Kioto) na tygodniowy staż. Mieli oni możliwość przeprowadzania wywiadów oraz spotkanie się z przedstawicielami MEETING15, zespołem Hotelbeds Tokyo i dyrektorami goszczących ich hoteli. Poznali japoński biznes hospitality oraz eksplorowali kulturę i życie w Japonii.

– To dla nas niezwykła chwila. Powodów jest kilka. Po pierwsze, zacieśnienie współpracy z globalnym partnerem. Jego największą wartością jest, by pomagać innym rosnąć – mówi Yana Korzh, prezeska Stowarzyszenia Hotelmania. – Po drugie, dojrzałość naszej organizacji. Już nie tylko marzymy o projektach, ale przed rozpoczęciem znamy ich finał. Po trzecie, diament na pokładzie. Emilia Galas, ubiegłoroczna finalistka i niekwestionowany wzór dla młodych talentów. Cieszę się, że będzie zarządzała tym projektem. Będzie towarzyszyła zwycięzcom w Atenach.

Do konkursu dołączyć można na platformie MEETING15. Rejestracja trwa pod adresem:

https://meeting15.com/pl/join-event/stowarzyszenie-hotelmania-world-tour-international-ateny

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *