B&B stawia na wewnętrzne awanse   PERSONALIA

Posiadająca już 14 hoteli w Polsce sieć B&B HOTELS wspiera wewnętrzne awanse swoich pracowników. Wśród managerów i dyrektorów nie brakuje osób, które przygodę z siecią zaczynały od pracy na stanowiskach operacyjnych.

– Jesteśmy firmą, która stawia w dużym stopniu na awanse wewnętrzne. Wśród dyrektorów, stojących obecnie na czele naszych hoteli, są m.in. osoby, które zaczynały budować swoje kariery od stanowisk operacyjnych, np. od pracy w recepcji – mówi Łukasz Kaleta, dyrektor operacyjny B&B HOTELS Polska, który sam zna smak awansu wewnętrznego. W 2013 roku wprowadzał na rynek trzeci hotel sieci w Polsce – B&B HOTEL Wrocław Centrum.

Przykładów wewnętrznych ścieżek kariery w B&B HOTELS jest wiele. Oto kilka z nich.

Małgorzata Mazurkiewicz jest związana z B&B HOTELS od 2010 r., kiedy to objęła stanowisko recepcjonistki w nowo otwieranym wówczas B&B HOTEL Toruń – pierwszym obiekcie sieci w naszym kraju. W 2013 r. awansowała na specjalistę ds. sprzedaży B&B HOTEL Warszawa-Okęcie. W kwietniu 2014 r. została kierownikiem recepcji, a w lipcu już zastępcą dyrektora tego hotelu. W 2017 roku objęła stanowisko dyrektora nowo otwieranego B&B HOTEL Kraków Centrum.

Prawie od początku z siecią współpracuje także Kamil Piaskowski, któremu w październiku 2011 r. powierzono funkcję zastępcy dyrektora B&B HOTEL Warszawa-Okęcie. W maju 2014 r. stanął na czele B&B HOTEL Toruń, gdzie od stycznia 2018 r. pełnił także funkcję PMS Managera. Od maja 2023 r. sprawuje nową rolę w strukturach B&B HOTELS Polska – jest Country PMS Managerem.

Długie relacje z tą międzynarodową siecią hotelową łączą także Joannę Moroz-Czermińską, która od 2011 r. jest związana z B&B HOTEL Toruń. Zaczynała tam jako recepcjonistka, by w kwietniu 2016 r. awansować na zastępcę dyrektora, a w maju 2023 na dyrektora hotelu.

Patrycja Niedźwiecka dołączyła do B&B HOTELS w lipcu 2013 r. Zaczynała jako pracownik recepcji w B&B HOTEL Warszawa-Okęcie, by w kolejnych latach awansować na specjalistę ds. sprzedaży, potem na Rooms Division Managera i w końcu na zastępcę dyrektora hotelu. Od lipca 2021 roku zarządza B&B HOTEL Lublin Centrum.

Wiele szczebli kariery pokonała w B&B HOTELS także Ewelina Kicinska, która dołączyła do zespołu w maju 2013 roku, zatrudniając się jako recepcjonistka w B&B HOTEL Warszawa-Okęcie. Dwa lata później była już kierownikiem recepcji. W lipcu 2018 awansowała na Room Division Managera, a w styczniu 2019 r. – zastępcę dyrektora hotelu. Jeszcze w tym samym roku przeniosła się na Podhale, by wprowadzić na rynek B&B HOTEL Nowy Targ Centrum. W lipcu 2022 r. wróciła do stolicy, by objąć zarządzanie B&B HOTEL Warszawa-Okęcie, gdzie zaczęła się jej przygoda z hotelarstwem.

Podobną ścieżkę przeszła też Sylwia Rynkowska, zatrudniona w B&B HOTELS Polska w maju 2015 r.na stanowisku recepcjonistki hotelu we Wrocławiu, gdzie wcześniej odbywała praktyki zawodowe. W lipcu 2017 r. została kierownikiem recepcji, a w kwietniu 2018 r. zastępcą dyrektora tego hotelu. Następnie od grudnia 2019 r. przez 2 lata pełniła obowiązki zastępcy dyrektora B&B HOTEL Rzeszów Centrum, by w styczniu 2022 r. przyjąć nominację na dyrektora wrocławskiego obiektu.

Mariusz Jochan dołączył do teamu B&B HOTELS w 2016 r., jako zastępca dyrektora hotelu Łódź Centrum. W 2020 r. objął stanowisko dyrektora B&B HOTEL Wrocław Centrum. Dwa lata później wprowadzał na rynek B&B HOTEL Poznań Old Town ze 156 pokojami, największy hotel sieci w Polsce. Obecnie jest nie tylko dyrektorem hotelu – w połowie 2023 r. powierzono mu dodatkową misję, obsadzając także w roli Regional Operation Managera.

Sieć B&B HOTELS to jedna z czołowych sieci hotelowych w Europie i jeden z największych graczy na polskim rynku usług noclegowych w segmencie value for money. Posiada obecnie ponad 730 hoteli, z czego 14 w naszym kraju - w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Katowicach, Toruniu, Nowym Targu, Rzeszowie, a od 2023 roku również w Kielcach, Bytomiu, Piotrkowie Trybunalskim oraz Tomaszowie Lubelskim.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *