Ruszył Wave Międzyzdroje Resort & SPA   OTWARCIA

Dziś otwarty w został Wave Międzyzdroje Resort & SPA ze 100 apartamentami. To pierwszy etap inwestycji, na którą docelowo składać ma się pięć budynków. Stawki za najtańsze apartamenty dwuosobowe na majówkę wynoszą 875 zł.

Wizualizacja

To pierwszy obiekt hotelowy w portfolio grupy Green House Development, która planuje dalszą ekspansję w miejscowościach nadmorskich. – Wave Międzyzdroje Resort & SPA jest inwestycją wyjątkową pod wieloma względami, mogącą stać się nową ikoną Międzyzdrojów. Będzie to pierwszy obiekt o standardzie 5-gwiazdkowym w tej miejscowości – mówi Adam Sadowski, prezes Green House Development. – Chcemy sprawić, aby wypoczynek nad Bałtykiem był ciekawy i atrakcyjny o każdej porze roku. Spodziewamy się, że goście docenią bogatą ofertę obiektu, wyjątkowość architektury oraz unikatowy charakter wnętrz

Elementem dookoła, którego zbudowano koncepcję inwestycji jest ekosystem morski i stąd formy budynków oraz elementy dekoracyjne pomieszczeń. Kształty każdego z pięciu budynków nawiązują do morza, natomiast z oddali przypominać mają skośne żagle statku. Projekt kompleksu przygotowała pracownia MODO Architecture z Poznania. Każdy ze 100 apartamentów od 37 do 57 m kw. z dużymi oknami i przeszkleniami składa się z salonu oraz wydzielonych jednej lub dwóch sypialni. Kolorystyka apartamentów jest monochromatyczna. Barwą przewodnią jest ciepły beż, dla którego inspiracją stała się plaża. Miękka wykładzina wzorem nawiązuje do piasku morskiego. Podobnie drewniane rzeźby, przypominające kawałki drewna wyrzuconego i wytrawionego przez morze oraz mosiężne, ręcznie wykonane uchwyty meblowe w kształcie kamieni wprowadzające do apartamentów rzemiosło i sztukę. Istotnym elementem dekoracyjnym apartamentów są też pióra, które także często można znaleźć na plaży. – Wszystkie elementy wystroju wnętrz są niepowtarzalne. Nie ma dwóch identycznych rzeźb, każda z nich jest inna, przez co pokoje nabierają butikowego charakteru. Można powiedzieć, że są to takie małe dzieła sztuki, których wykonawcą jest sama natura – mówi Alicja Przybylska-Grabowska z APG Architektura Wnętrz.

morski i stąd formy budynków oraz elementy dekoracyjne pomieszczeń. Kształty każdego z pięciu budynków nawiązują do morza, natomiast z oddali przypominać mają skośne żagle statku. Projekt kompleksu przygotowała pracownia MODO Architecture z Poznania. Każdy ze 100 apartamentów od 37 do 57 m kw. z dużymi oknami i przeszkleniami składa się z salonu oraz wydzielonych jednej lub dwóch sypialni. Kolorystyka apartamentów jest monochromatyczna. Barwą przewodnią jest ciepły beż, dla którego inspiracją stała się plaża. Miękka wykładzina wzorem nawiązuje do piasku morskiego. Podobnie drewniane rzeźby, przypominające kawałki drewna wyrzuconego i wytrawionego przez morze oraz mosiężne, ręcznie wykonane uchwyty meblowe w kształcie kamieni wprowadzające do apartamentów rzemiosło i sztukę. Istotnym elementem dekoracyjnym apartamentów są też pióra, które także często można znaleźć na plaży. – Wszystkie elementy wystroju wnętrz są niepowtarzalne. Nie ma dwóch identycznych rzeźb, każda z nich jest inna, przez co pokoje nabierają butikowego charakteru. Można powiedzieć, że są to takie małe dzieła sztuki, których wykonawcą jest sama natura – mówi Alicja Przybylska-Grabowska z APG Architektura Wnętrz.

Resort chce zapewnić ofertę umożliwiającą aktywny wypoczynek gościom w różnym wieku. Główną atrakcją strefy wodnej jest zlokalizowany na dziedzińcu całoroczny basen zewnętrzny z jacuzzi i leżakami. Saunarium tworzą cztery sauny, tężnia solankowa i strefa relaksu. Morze i natura stały się również inspiracją do stworzenia koncepcji Wave Wellness, bazującej na zrównoważonych markach kosmetycznych. Fitness Club został wyposażony w sprzęt Technogym, a w Kids Zone na dzieci czekają m.in. ścianka wspinaczkowa, małpi gaj, czy gry interaktywne.

Oferta kulinarna to przede wszystkim sezonowe potrawy skomponowane z ryb oraz świeżych i lokalnych składników. Dania zarówno regionalne, jak i międzynarodowe będą przygotowywane w kuchni z live cooking. Latem przed restauracjami i kawiarnią otwarty zostanie ogródek letni.

Od maja do września na plaży funkcjonować będzie Wave Beach Concept z restauracją, strefą relaksu z baldachimami, leżakami oraz boiskiem, wypożyczalnią sprzętu rekreacyjnego, placem zabaw. Goście resortu zejdą na plażę nowo zbudowanym bezpośrednim wejściem.

Apartamenty sprzedawane są zarówno do użytku indywidualnego jak i w celach inwestycyjnych, wówczas zarządzaniem zajmuje się operator wybrany przez dewelopera. Green House Development to firma deweloperska z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości i w 100 proc. z polskim kapitałem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *