Marcin Antczak: Jestem gotowy rozpocząć budowy następnych hoteli   "HOTELARZ"

-Nie patrzę na stopę zwrotu w ciągu lat 5 czy 10, tylko patrzę dużo dalej. I myślę, że w tym kontekście można się spodziewać, że ceny w hotelarstwie będą rosły, popyt będzie rósł, bo już w tym roku to widać. Jeżeli ta sytuacja będzie rozwijała się w takim tempie to jestem pełen optymizmu. I chciałbym, żeby ten mój optymizm podzielały też banki - mówi w najnowszym "Hotelarzu" Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak.

Jak dodaje inwestor, choć koszty budowy wzrosły ogromnie "koszty 2019 vs. 2022 to jest 100 proc. więcej", to chce on budować kolejne hotele. - Gdyby się tylko udało uzyskać finansowania choćby na poziomie 50/50, to ja jestem gotowy rozpocząć budowy następnych hoteli - deklaruje Antczak.

Wyjaśnia również, że obecnie jest na etapie porównania i planowania dwóch obiektów na podobnym poziomie dwóch sieci – Hampton by Hilton i Holiday Inn Express. -W 2019 r. pokój kosztował mnie 177 tys. zł, dzisiaj ponad 300 tys. zł.

Jak dodaje: - Podtrzymuję, że chcemy inwestować i jesteśmy na etapie uzyskanych pozwoleń na budowę dla dwóch kolejnych hoteli, również stricte biznesowych. I chciałbym się skupiać raczej na tego typu biznesie.

Zapis dyskusji inwestorów z konferencji HIT w najnowszym "Hotelarzu", którego prenumeratę papierową lub online zamówić można TUTAJ.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *