Kolejne „Śniadanie Hotelarza”. W Sopocie. W Hotelu Sopot. W październiku   POD PATRONATEM HOTELARZA

10. już spotkanie z cyklu „Śniadanie Hotelarza” poświęcone będzie rynkowi hotelowemu w Sopocie. W spotkaniu, które odbędzie się w Hotelu Sopot wezmą udział zaproszeni inwestorzy, właściciele i dyrektorzy generalni sopockich obiektów. Patronem merytorycznym wydarzenia jest globalna agencja doradcza CBRE.

Sopot uchodzi za najlepszy rynek hotelowy w Polsce, gdzie w lecie ceny wynoszą ok. 1 ty. zł za pokój przy niemal 100-procentowym obłożeniu, a również w pozostałych miesiącach hotele przyciągają tłumnie gości indywidualnych i konferencyjnych. Na rynku działa 18 skategoryzowanych hoteli i cały czas powstają nowe. W 2018 r. otwarte zostały trzy kolejne: Focus Premium, Eureka i Testa, powstają Radisson Blu i Elfeko, w planach jest Crowne Plaza. Czy sopocki rynek hotelowy to raj dla inwestora i dyrektora? Czy są jakieś problemy, z którymi muszą się zmagać? Jak wyglądają relacje hotelarzy z miastem? Jakie najwyższe ceny można osiągnąć za pokój dwusoobowy w szczycie sezonu, a który okres jest najsłabszy? Czy widać jakieś zmiany w popycie ze strony gości z Polski i zagranicy w ostatnich latach? Czy trudno jest znaleźć pracowników na tak atrakcyjnym rynku? Jaka jest rentowność sopockich hoteli? O tym rozmawiać będziemy podczas 10. „Śniadania Hotelarza”, które wcześniej poświęcone były rynkom w: Lublinie, Bydgoszczy, Olsztynie, Łodzi, Katowicach, Białymstoku, Kołobrzegu, Zakopanem oraz na Warmii i Mazurach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *